wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Szanowni Państwo!

PHU Reczek Andrzej to firma rodzinna stworzona przez ludzi z pasją do wina. Nasza firma powstała w 1997 r. Początkowo przedmiotem naszej działalności była sprzedaż win, wyszukanych pozycji z niemalże całego świata. Jednak wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż zestawów upominkowych, w których kluczowym elementem jest wino. Chcąc nadążyć za potrzebami naszych klientów na chwilę obecną każdy znajdzie w zestawach to o czym tylko marzy.
Oferujemy prezenty na każdą okazję, począwszy od podarunków na potrzeby biznesowe, firmowe, a docelowo dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Na wszelkiego rodzaju jubileusze, osobiste rocznice, imieniny, urodziny, poprzez upominki okolicznościowe, kończąc na podarunkach ślubnych.

Naszą filozofią jest być blisko klienta, doskonale rozumieć jego potrzeby. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych, zarówno w kanale nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Świadczymy pełną obsługę logistyczną i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH !

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów przeznaczonych dla osób pełnoletnich - opuść tę stronę !

WejdźZrezygnuj