wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin Serwisu

 

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu! Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim nie zostanie on wydany!
 

W celu udokumentowania pełnoletności rezerwującego Użytkownika zobowiązany jest okazać przy odbiorze produktów ważny dowód tożsamości. Towar zostanie wydany jedynie trzeźwej, pełnoletniej osobie.
 

1. Warunki rezerwacji:
 

Klientem może być wyłącznie osoba prawna lub pełnoletnia osoba fizyczna.
 

Właścicielem platformy internetowej działającej pod adresem www.allewino.pl jest Sprzedający, tj: P.H.U. Reczek Andrzej , ul. Bielska 5/1, 47-400 Racibórz , NIP: 639-165-94-90, REGON: 273765567
 

Realizacja rezerwacji obejmuje trzy etapy:
 

1. Etap pierwszy - złożenie przez Użytkownika REZERWACJI (oferty zawarcia umowy) poprzez wybranie towarów z asortymentu prezentowanego na stronie internetowej, co następuje poprzez umieszczenie w wirtualnym koszyku wybranych towarów.
 

2. Etap drugi - akceptacja Rezerwacji przez P.H.U. Reczek Andrzej (przyjęcie oferty) oraz ustalenie warunków realizacji Rezerwacji. Etap drugi kończy się zawarciem umowy rezerwacji pod warunkiem zawieszającym uiszczenia przez Użytkownika ceny (w sposób wskazany w ad. 2) oraz wydania towaru przez P.H.U. Reczek Andrzej i jego odbioru przez Użytkownika (w sposób wskazany w ad.3). 
 

3. Etap trzeci - realizacja Rezerwacji tj. uiszczenie przez Użytkownika całości ceny oraz wydanie towaru przez P.H.U. Reczek Andrzej i jego odbiór przez Użytkownika.
 

Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto, tj. zawierają podatek VAT.
 

Niektóre z produktów mogą być w danej chwili niedostępne (oznaczone informacją "BRAK"). Rezerwacja alkoholu oznaczonego taką informacją, bez uprzedniego kontaktu z konsultantem P.H.U. Reczek Andrzej, skutkuje (po uprzednim uzgodnieniu z Użytkownikiem) wymianą na inny alkohol w podobnej cenie.
 

P.H.U. Reczek Andrzej zobowiązana jest do akceptacji Rezerwacji (telefonicznie i/lub pocztą elektroniczną) w ciągu 24 godzin od chwili jego otrzymania, wyłączając dni świąteczne, oraz weekendy. Po upływie tego czasu uważa się, że Użytkownik nie jest już związany rezerwacją, chyba że wyrazi inną wolę.
 

W przypadku braku możliwości akceptacji Rezerwacji z winy Rezerwujących (np. błędny numer telefonu) P.H.U. Reczek Andrzej jest uprawniona do jego akceptacji w ciągu 3 dni roboczych, od dnia otrzymania Rezerwacji.
 

W przypadku, gdy Użytkownik życzy sobie wystawienia jego rzecz faktury VAT zostanie ona wystawiona przez P.H.U. Reczek Andrzej pod warunkiem wskazania przez Użytkownika niezbędnych danych (nazwa firmy, numer NIP) oraz skutecznego zawarcia umowy rezerwacji.
 

2. Warunki płatności:
 

Użytkownik zobowiązany jest to zapłaty ceny. Cena może zostać uiszczona:
 

1. gotówką - podczas odbioru zarezerwowanego towaru w Raciborzu w siedzibie firmy przy ul. Bielskiej 5/1.
 

2. Na wskazane w rezerwacji konto bankowe - odbiór produktów w siedzibie firmy przy ul. Bielskiej 5/1.
 

3. Warunki odbioru:
 

Alkohole są odbierane w siedzibie firmy przy ul. Bielskiej 5/1 w Raciborzu, po uprzednim uiszczeniu ceny (tj. uiszczonej przed lub w czasie odbioru w sposób wskazany w pkt. 2 powyżej).
 

4. Zwroty i reklamacje:
 

Uwzględniamy zwroty w przypadku niezgodności towaru z rezerwacją. Reklamacje wynikające z tytułu rękojmi uwzględniamy jedynie w uzasadnionych przypadkach. Zwrot pieniędzy możliwy jest tylko przy nienaruszonych butelkach i banderolach. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę.
 

5. Polityka prywatności:
 

W czasie korzystania z zasobów serwisu Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza rezerwacji lub w inny sposób.
 

Dane te to imię i adres e-mail, jeśli Użytkownik życzy sobie otrzymywać newsletter od P.H.U. Reczek Andrzej z najnowszymi ofertami oraz ciekawymi artykułami.
 

W przypadku formularzy Użytkownik zostanie poproszony o podanie pełnych danych osobowych (w szczególności danych oznaczonych jako obowiązkowe - za pomocą symbolu *), co jest konieczne akceptacji Rezerwacji i jej właściwej realizacji.
 

Niepodanie wymaganych danych może uniemożliwić akceptację Rezerwacji przez P.H.U. Reczek Andrzej.
 

Podstawą polityki prywatności jest szacunek dla prywatności Użytkowników platformy P.H.U. Reczek Andrzej.
 

Dane Użytkownika będą przetwarzane przez P.H.U. Reczek Andrzej wyłącznie dla potrzeb realizacji zaakceptowanych Rezerwacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępnianie jakimkolwiek osobom trzecim.
 

Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Użytkownikowi do wglądu. W przypadku subskrybcji newslettera Użytkownik w każdej chwili jest uprawniony do złożenia rezygnacji.
 

6. Postanowienia końcowe:
 

P.H.U. Reczek Andrzej zastrzega, że jest uprawniony do braku akceptacji Rezerwacji, w szczególności w przypadku nieprzewidzianej zmiany cen zakupu wprowadzonych przez dostawcę lub w konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
 

Informacja handlowa przedstawiona na stronie www.allewino.pl nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
 

W celu uniknięcia wątpliwości, o których mowa w art. 70 §2 kodeksu cywilnego, przyjmuje się, że umowa sprzedaży jest zawierana w Raciborzu, w siedzibie firmy P.H.U. Reczek Andrzej przy ul. Bielskiej 5/1 w Raciborzu.
 

Potwierdzając rezerwację Użytkownik akceptuje powyższy regulamin.
 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 502-139-290 lub e-mail wraz z podaniem danych kontaktowych.
 

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.
 

załacznik 1. Polityka Prywatności


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH !

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów przeznaczonych dla osób pełnoletnich - opuść tę stronę !

WejdźZrezygnuj